خدمات وبسایت آی‌سی‌تی نیـــک

طراحی و ساخت انواع پروژه‌های الکترونیکی با: میکروکنترلرavr - میکروکنترلرarm - میکروکنترلرpic و آردوینو

مقالات و آموزش‌های رایگان در سطوح پایه و حرفه‌ای برای الکترونیک و آی سی تی - ICT

دانلود نسخه جدید نرم افزار dialux + آموزش

منتشر شده در نرم افزار های کامپیوتر رشته برق-الکترونیک

نرم افزار Dialux یک نرم افزار فنی مهندسی رایگان برای طراحی نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها است. در این نرم افزار می توانید محیط مورد نظر خود را ایجاد نمایید و سپس با قرار دادن لامپ های مورد نظر ، پارامتر های مورد نظرتان را از نظر کیفی و کمی مشاهده نمایید. نرم افزار دیالوکس به شما این امکان را می دهد که با اضافه کردن پلاگین های شرکت های تولید کننده تجهیزات نورپردازی از محصولات آنها در شبیه سازی های خود استفاده نمایید.

dialux wokplane

 

شبیه سازی های نرم افزار دیالوکس بر اساس استاندارد های جهانی صورت می گیرد برای نورپردازی پروژه های بزرگ ، برای داشتن نور مطلوب استفاده از نرم افزار Dialux یا نرم افزار های دیگر برای شبیه سازی نور محیط الزامی است و پس از اتمام پروژه معمولا میزان نور محیط توسط ناظر پروژه با دستگاه لوکس متر چک شده و با میزان استاندارد های مربوطه مطابقت داده خواهد شد بنابراین پیمانکاران پروژه های نورپردازی برای اجرای صحیح پروژه نیازمند شبیه سازی قبل از اجرای عملی پروژه هستند تا از صحت کار خود امینان یابند،هر چند در پروژه های کوچک ساختار نظارتی دقیقی وجود ندارد اما استفاده از دیالوکس در این پروژه ها نیز باعث بهتر شدن نتیجه نهایی کار خواهد شد.

 

دیالوکس به شما کمک می کند تا متوجه شوید بهترین حالت نصب لامپ ها برای میحط کدام است و لامپ ها باید در چه ارتفاع و طول و عرضی قرار بگیرند ، از کدام لامپ ها باید برای کدام مکان ها استفاده نمود ، بهترین رنگ برای محیط مورد نظر کدام است،میزان نور در هر قسمت چقدر خواهد بود، پروژه شما در مجموع به چه میزان تحهیزات نورپردازی نیاز خواهد داشت.

در دیالوکس شما امکان شبیه سازی محیط و المان های موجود در آن را به صورت دو بعدی و سه بعدی در اختیار خواهید داشت.

دیالوکس

نرم افزار دیالوکس تولید شرکت DIAL آلمان است و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد. در پایان یک کتاب آموزشی به زبان فارسی را برای آشنایی با نحوه ی کار با این نرم افزار در اختیارتان قرار می دهیم.

 

 

 

حجم : 270 مگابایت

 

حجم : 2 مگابایت

Tags: نرم افزار نرم افزار کامپیوتر دیالوکس نورپردازی نرم افزار تخصصی dialux

4

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

ictnic2

فروش سایت

تماس با ما

  • تلگرام : ICTNIC2@

به ما بپیوندید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...

کاربران ثبت نامی

تا این لحظه تعداد

2415 نفر

در وبسایت تخصصی ictnic

ثبت نام و از خدمات ما استفاده می کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

aparat logo fa color black 275x100