شرکت تولیدکننده دوربین مداربسته اکسیس-AXIS

منتشر شده در سایر مقالات مرتبط

دوربین مدار بسته اکسیس

 

شرکت فنآوری اطلاعات اکسیس AXIS ارائه دهنده راهکارهای نظارتی تحت شبکه برای مقاصد (تاسیسات) حرفه ای می باشد. این شرکت رهبر بازار جهانی نظارت تصویری تحت شبکه است که از سیستم های نظارتی تصویری آنالوگ به دیجیتال ارتقاء پیدا کرده اند. 

 محصولات و راهکارهای اکسیس AXIS معطوف به نظارت و کنترل امنیتی از راه دور  بوده که مبتنی بر خلاقیت و خط مشی تکنولوژی باز می باشد.

اکسیس AXIS یک شرکت سوئدی الاصل است که با دارا بودن دفاتری در بیش از ۲۰ کشور دنیا و نمایندگی رسمی در بیش از ۷۰ کشور جهان به عنوان یک شرکت معظم جهانی شناخته شده است. Axis در سال ۱۹۸۴ در لیست OMX Nordic Exchange  (معتبرترین شرکت های اروپای شمالی) قرار گرفت.

اهداف کلی Axis

هدف کلی اکسیس AXIS تقویت و گسترش موقعیت این شرکت به عنوان رهبر جهانی بازار راهکارهای نظارتی تحت شبکه است. Axis  کمک شایانی به ارتقای سطح تکنولوژی راهکارهای امنیتی از آنالوگ به دیجیتال کرده و در نظر دارد تا این موقعیت را در بازار تقویت کند. باتوجه به زمینه مناسبی که وجود دارد رشد و گسترش سریع  بازار انتظار می رود که در پی آن دستیابی به فرصت های عالی برای Axis  امری بدیهی خواهد بود.

خط مشی تجارت اکسیس Axis

خط مشی شرکت Axis اکسیس عرضه بازار محصولات و راهکارهای هوشمند تحت شبکه است. اصولاً تمرکز شرکت بر رشد سریع بازار مشاوره نظارت تحت شبکه است. مضاف بر این زمینه کاری، Axis  در موقعیت رهبری ارائهPrint Server   نیز می باشد. این محصولات اصولاً در فعالیت های تحت شبکه برای سیستم های امنیتی و کنترل از راه دور بکار می روند. این محصولات حداکثر تعداد مصرف کننده در مشاوره های موثر نظارتی با کاهش قیمت و افزایش انعطاف پذیری و کارائی را تحت پوشش قرار می دهند که می توان از سیستم های قیاسی به عنوان مثال نام برد.

سهم محصولات اکسیس Axis  در بازار جهانی

تخصص اکسیس AXIS در ارائه مشاوره حرفه ای نظارت تحت شبکه برای مقاصد نظارتی و کنترلی از راه دور است. دامنه محصولات Axis شامل دوربین های مدار بسته تحت شبکه، ویدیو سرورها، ویدیو دیکودرها، نرم افزار های مدیریت تصاویر و تمامی متعلقات آنها می باشد.

از سال ۱۹۹۶ درست زمانی که Axis  اولین دوربین مداربسته تحت شبکه دنیا را برای ارتباط به یک شبکه IP راه اندازی کرد در جایگاه رهبری راهکارهای نظارتی تحت شبکه در جهان قرار گرفت. در حال حاضر این شرکت گستره وسیعی از دوربین های تحت شبکه و ویدیوسرور ها را برای کاربرد های متعدد ارائه کرده که مهمترین راهکارها در زمینه امنیت و نظارت از راه دور را تشکیل می دهند.

برای سال های متمادی برند Axis   یکی از رهبران جهانی در صنعت Print server ها بوده است که فانکشن های چاپ کم خرج و آسان (user friendly ) مستقل از محیط شبکه و نوع چاپگر را ارائه می دهد. Axis  با داشتن گسترده ترین تنوع محصولات در Print Server  ها پاسخگوی تمام نیاز های مشتریان کوچک و ارگان ها وکارخانه های بزرگ می باشد.

مشتریان اکسیس Axis

از کارخانجات بزرگ چند ملیتی گرفته تا موسسات کوچک، مشتریان Axis را تشکیل می دهند که از محصولات و سیستم های Axis  جهت بهینه سازی فرآیند فعالیت های خود استفاده می کنند.

طبق اولویت بندی Axis، مشتریان آخر به شش بخش اصلی تقسیم می شوند. این تقسیم بندی عبارتست از:

تحصیلی (دانشگاه ها، مدارس و موسسات آموزشی)

مالی و بانکی (بانک ها، ادارات پست، شرکت های بیمه)

خرده فروشی (فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، پمپ های بنزین)

حمل و نقل (فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، بنادر، کنترل ترافیک، عوارضی)

دولتی (مقامات، پلیس، ارتش، مراقبت های بهداشتی، زندان ها، موزه ها و … )

صنعتی (کارخانجات تولیدی، مهندسی، ساختمانی، داروسازی و نیروگاه ها)

راه Axis اکسیس به بازار

اکسیس AXIS از یک فرآیند فروش دولایه استفاده می کند که طبق این فرآیند از توزیع کننده ها و خرده فروش ها  و سیستم ها استفاده می شود. اکسیس AXIS پس از ۲۰ سال سابقه در مدل های تجارتی غیرمستقیم، یک سیاست و کانال استراتژی پایدار دایر نمود. تمام محصولات تحت برند Axis  از طریق کانال های توزیع کننده و خرده فروش به فروش رفته و خواهند رفت. این توزیع کنندگان شامل Ingram micro,tech data و Anixter می باشند.

اکسیس AXIS مفتخر به تاسیس استراتژی شراکت جهانی با شرکت های بزرگی همچون Niscayah, lenel و Honeywell است. این شرکت امروزه شرکایی در بیش از ۷۰ کشور جهان دارد. برای بهینه سازی استفاده از کانال های بازار شبکه، Axis نظریه برنامه کانال های شراکتی را گسترش داد. هدف این برنامه رساندن مشتریان به سطح واقعی شناخت و ابتکار  برای اطمینان از موفقیت می باشد.

پیشگام در تکنولوژی

محصولات AXIS اکسیس ارائه دهنده تکنولوژی تحت شبکه می باشند. چیپ های etrax  و artpec شرکت اکسیس AXIS به عنوان مولفه صنعتی اصلی در مدیریت شبکه و ارتباطات و فشرده سازی تصاویر شناخته شده اند. این تکنولوژی نصب آسان را امکان پذیر ساخته و راهکار های فشرده و قدرتمندی را ارائه می دهد که به کمک آنها تجهیزات به سرعت و با امنیت به شبکه های مجازی سیمی و بیسیم متصل می گردند.

پیشگام در بازار

برتری بازاراکسیس Axis  متکی بر دو دهه موفقیت در گسترش هسته تکنولوژی و محصولات برای ارتباطات شبکه، ساخت کانال های قوی فروش و شکل دادن کلید شراکت می باشد. با حدود یک میلیون محصولات ویدیویی حرفه ای تحت شبکه و بیش از سه میلیون محصول تحت شبکه نصب شده اکسیس AXIS تجربه ملاقات با مشتری را داراست.

Axis به عنوان یکی از با ارزش ترین برندهای معتبر جهان در بین کارخانجات نظارت تحت شبکه نوین شناخته شده است. تحقیقات شرکت هایی از جمله Frust & Sullivan  و  Axis ،j.p.freeman را به عنوان پیشرو بازار جهانی نظارت تحت شبکه معرفی نموده است که انتظار می رود به ارزش ۲/۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ دست یابد. در اضافه باید گفت که Axis برترین تولید کننده مستقلprint server  هاست که چاپ در محیط های چند سطحی را با پشتیبانی مجازی تمامی مدل های چاپگر و رسانه های بکار رفته در شبکه های سیمی و بیسیم امکان پذیر می سازد.

 

 

Tags: شرکت اکسیس تولیدکننده دوربین مداربسته شرکت اکسیس سازنده دوربین های شبکه دوربین های شبکه اکسیس axis

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

ictnic2

تماس با ما

  • تلگرام : ICTNIC2@

به ما بپیوندید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...

کاربران ثبت نامی

تا این لحظه تعداد

2415 نفر

در وبسایت تخصصی ictnic

ثبت نام و از خدمات ما استفاده می کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

aparat logo fa color black 275x100