دوربین مداربسته صنعتی

منتشر شده در سایر مقالات مرتبط

دوربین مدار بسته صنعتی

 

دوربین مدار بسته صنعتی را می توان خاص ترین نوع دوربین مدار بسته دانست، که ممکن است در تمامی شرایط محیطی ولی در حالت های خاص استفاده شود. 

 

بر روی دوربین مدار بسته صنعتی هنگام خرید نه پایه وجود دارد، نه لنز و نه کاور ضد آب و تک تک این اقلام باید به طور جدا گانه تهیه شود. در واقع یکی از قابلیت های دوربین همین انعطاف پذیری بالای آن است.

برای شرایط نصب خاص می توان پایه های خاص، برای فواصل بسیار کم یا زیاد می توان از لنز های خاص و یا برای شرایط آب و هوایی خاص کاور های ضد آب و یا کاور های دید در شب و یا کاور های فن دار استفاده کرد.

قیمت این نوع دوربین ها به تنهایی بالا نیست ولی به دلیل نیاز به لوازم جانبی مثل لنز و پایه و غیره قیمت آنها بالاتر از نوع دام و بولت خواهد بود. استفاده از این دوربین ها برخلاف نامشان در بازار ایران، منحصر به مصارف صنعتی نیست. این دوربین ها که نام اصلیشان دوربین های بادی Body Camera یا باکسی می باشد دوربین های مکعب مستطیل شکلی هستند که معمولا قابلیت نصب لنز بصورت جداگانه روی آنها تعبیه شده است. از آنجا که سایر دوربین ها قابلیت سوار شدن لنز یا تعویض آن را ندارند از این دوربین ها بیشتر در جاهایی استفاده می شود که زوم یا فوکوس نیاز باشد.

Tags: دوربین مدار بسته صنعتی دوربین صنعتی دوربین مداربسته صنعتی دوربین باکسی دوربین بادی

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

ictnic2

تماس با ما

  • تلگرام : ICTNIC2@

به ما بپیوندید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...

کاربران ثبت نامی

تا این لحظه تعداد

2415 نفر

در وبسایت تخصصی ictnic

ثبت نام و از خدمات ما استفاده می کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

aparat logo fa color black 275x100