دوربین مداربسته رم خور

منتشر شده در سایر مقالات مرتبط

دوربین مدار بسته رم خور

دوربین مدار بسته رم خور شامل آن دسته از دوربین هایی می شود که بر روی بدنه خود از درگاه ورودی اسلات مموری کارت جهت ضبط تصاویر بهره میبرند. معمولاً این دوربین ها حافظه جانبی را تا حجم 32 گیگابایت پشتیبانی میکنند. بعضی از این دوربین ها دارای ریموت کنترل جهت مدیریت تصاویر ضبط شده را دارا میباشند.

 اما مسئله مهم کیفیت ساخت و کیفیت ضبط تصاویر این دوربین ها می باشد. باید توجه داشته باشید که هیچ یک از شرکت های معتبر به تولید اینگونه دوربین های مدار بسته رم خور نمیپردازند.چرا؟!

تمام دوربین های مدار بسته رم خور موجود در بازار از سیستم آنالوگ یا AHD بهره میبرند. این به این معنی می باشد. حال با توجه به این که دستگاه دی وی آر به سیستم فشرده سازی تصاویر و ضبط تصاویر با فرمت ها و رزولوشن های مختلف میپردازند قطعاً دوربین های رم خور قابلیت تنظیم کیفیت ضبط تصاویر را دارا نمی باشند و با توجه به اینکه فشرده سازی تصاویر جهت کاهش حجم تصاویر صورت نمیگیرد نمیتوان به ضبط طولانی مدت این دوربین ها فکر کرد، اگر توجه داشته باشید در هیچکدام از تبلیغات نیز مدت زمان ضبط فیلم ذکر نشده است.

توجه داشته باشید که نمیتوان از این دوربین ها به عنوان یک سیستم کامل نظارتی استفاده کرد. استفاده از این دوربین ها را تنها برای مصارف خاص به شما پیشنهاد میکنیم.

 

Tags: دوربین مدار بسته دوربین مداربسته رم خور دوربین رم خور رم خور دوربین با کارت حافظه

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

ictnic2

تماس با ما

  • تلگرام : ICTNIC2@

به ما بپیوندید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...

کاربران ثبت نامی

تا این لحظه تعداد

2415 نفر

در وبسایت تخصصی ictnic

ثبت نام و از خدمات ما استفاده می کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

aparat logo fa color black 275x100