همه چیز در مورد H264

منتشر شده در سایر مقالات مرتبط

h264

 

پسوند H264 یک نوع سیستم فشرده سازی فایل های ویدئویی میباشد. استفاده از این روش فشرده سازی در سیستم های مداربسته بسیار رایج است، زیرا حجم تصاویر ضبط شده اهمیت زیادی در سیستم های دوربین مدار بسته دارد و هر چقدر تصاویر حجم کمتری داشته باشند مدت زمان بیشتری از تصاویر را میتوان در حافظه هارد دیسک داخل دستگاه دی وی آر ذخیره کرد.

برای دیدن تصاویر با این پسوند به پلیر خاصی نیاز دارید، برای مثال میتوان از پلیر های km player و gom player استفاده کرد و یا با سرچ کردن عبارت H.264 player در اینترنت پلیر مناسب دیگری پیدا کنید. گاهی مصرف کنندگان با دیدن عبارت H.264 بر روی DVR خود تصور می کنند این عبارت برند دستگاه است که تصور اشتباهی است.

بتازگی شایعاتی در مورد آمدن پسوند H265 نیز شنیده میشود که اگر حقیقت داشته باشد کمک بسیار زیادی به ذخیره سازی دوربین های با رزولوشن بالا می کند و البته کیفیت ذخیره سازی نیز افزایش می یابد.

در برخی دستگاه ها برای گرفتن بکاپ یک گزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که پسوند فیلم شما چه باشد ؟ که معمولا دو گزینه ی AVI  و H264 می باشد ، که پیشنهاد می شود برای راحتی کارتان روی AVI  بزارید که روی تمام سیستم ها این پسوند براحتی باز میشود. 

 

 

Tags: فرمت ذخیره سازی H264 پسوند H264

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

ictnic2

تماس با ما

  • تلگرام : ICTNIC2@

به ما بپیوندید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...

کاربران ثبت نامی

تا این لحظه تعداد

2415 نفر

در وبسایت تخصصی ictnic

ثبت نام و از خدمات ما استفاده می کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

aparat logo fa color black 275x100